Hakkımızda

Messem Fuar Dekorasyon

Marka ve Kurumsal Kimliğinizin Tanıtımında, Sergi, kongre, fuar ve diğer organizasyonlarda en kısa sürede ve en iyi şekilde firmanın anlayışını, kimlik ve imajının yanı sıra tanıtmak istediği ürün yada hizmetin özünü görsel ve işitsel yoldan kaliteli ve estetik olarak ziyaretçilere anlatabilecek yeni mekanlar ve stand tasarımları üretmekte olup,

Siz Sadece Düşleyin…

Sloganıyla müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçilik bilincinde sektöründe hizmetine devam etmektedir…

Devamını Oku
messem-fuar-dekarasyon
10 Yıllık Tecrübe
Neler Yapıyoruz

Messem Dekor

Dekorasyon

Dekorasyon

01

Yaşam alanınızın, mekanınızın ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek dekorasyon için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunuyoruz.

İç Mimarlık

İç Mimarlık

02

Messem ailesi olarak yaşam ve iş alanlarınız için keşifler yapıyoruz. Size özel olarak geliştirdiğimiz tasarımlarımızla A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Fuar

Fuar

03

Statik hesaplamalarımızla firmanızın fuar alanındaki kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade eden, malzeme açısından kaliteyi size hissettiren projeler ortaya çıkartmaktayız.

Bazı Referanslar

Son Projeler

Yorumlar

Mutlu Müşteriler

2018 Tüyap Kitap Fuarında tanışmıştık standımıza çok hızlı ve istediğimiz gibi dizayn ettiler, kendilerine çok teşekkür ederiyouz.

Can Aytekin

Pearl Rivera

İş yerimizi yenilememizde bize hep güler yüzle yardımcı oldular. Hayalimizdeki iş yerine Messem'le kavuştuk çok teşekkürler...

Tuğçe Dilem

Pearl Rivera
Takipte Kalın

Messem Blog

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ.

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ.

Siz değerli ziyaretçilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek adına web sitemizi yeniledik! Tasarımlarımıza yansıttığımız yenilikçi tarzımızı web sitemizde de görebilirsiniz. Projelerimize daha detaylı bakabilir ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.